Stała obsługa i nadzór BHP

Każdy pracodawca zobowiązany jest do powołania służby BHP bądź samodzielnego pełnienia jej zdań. Jedną z opcji, z których może skorzystać pracodawca jest outsourcing czyli zatrudnienie firmy specjalizującej się w usługach BHP – stale lub doraźnie, w zależności od potrzeb.

Decydując się na korzystanie z usług zewnętrznej firmy BHP, przejmuje ona kontrolę nad wypełnianiem przepisów BHP w przedsiębiorstwie, co pozwala na stały nadzór i bieżącą aktualizację względem przepisów prawa BHP.

Jest to duże ułatwienie dla pracodawcy – wykwalifikowani specjaliści z zapleczem merytorycznym są przydzielani do stałej opieki nad daną firmą. Kolejną zaletą jest jednakowy standard szkoleń, programów i dokumentów, który jest zapewniany stale, aktualizowany względem nowych przepisów prawa.

Jak realizujemy taki proces w firmie Gemmar?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, dla każdej firmy jest wyznaczany specjalista (lub zespół specjalistów), będący jednocześnie przedstawicielem i bezpośrednim opiekunem klienta – wykształcony w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy z dużym doświadczeniem praktycznym.

Wyznaczony specjalista BHP z firmy Gemmar:

  • pełni rolę opiekuna i pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielem firmy zlecającej usługi,
  • przeprowadza okresowe kontrole warunków pracy, raportując wyniki w formie odpowiednich protokołów i notatek,
  • odpowiada za realizację zadań przewidzianych dla służby BHP,
  • aktywnie uczestniczy w rozwiązywaniu pojawiających się problemów, realizując zlecenia w tym zakresie
  • prowadzi audyty, postępowania powypadkowe oraz współpracuje z odpowiednim zespołem wyznaczonym przez firmę Gemmar lub przez firmę wyznaczoną przez zleceniodawcę.

 

W przypadku absencji chorobowej, urlopowej opiekuna wyznaczana jest osoba zastępująca. Jednocześnie zapewniamy bezpośredni kontakt z naszym biurem.

W celu uzyskania informacji oraz wyceny, prosimy o kontakt mailowy: info@gemmar.com.pl

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do zapoznania się z cenami szkoleń poprzez wypełnienie formularza wyceny.